Bayer'in 3 Hamam Böceği Jelinin Dönüşümlü Kullanımı

Hamam böceklerinin nasıl kontrol altına alınacağı sorusunun yanıtı kolay değildir. Dünyanın en yaşlı canlı organizmasından (350 milyon yıldan fazla) kurtulmak kolay değildir.

İnsanların yerleştiği her yere hamam böcekleri de yerleşmiştir.

Hamam böceklerini ortadan kaldırmak için hangi yöntemi kullanacağınıza yönelik kararınız, aşağıdakileri içeren bir Entegre Zararlı Canlı Yönetim stratejisiyle verilmelidir:
  • Özenli inceleme - hamam böcekleri gizli yaşar
  • Zararlı canlının belirlenmesi - nerede bulunacaklarını gösterir
  • Mevcut ve gelecek sorunlara yönelik öngörü - uygulayacağım yöntem neleri içermeli?
  • Tüm etkenlerin değerlendirilmesi - en iyi yaklaşım hangisi?
  • Uygulama - planın eyleme sokulması

İstilayı etkileyen ya da artmasına neden olan çevresel şartları her zaman göz önünde bulundurarak mümkünse bu şartlara uygun hareket edin. Örneğin nem oranını, besin kaynaklarını ve saklanma yerlerini azaltın.

Gıdaların, elektrikli aletlerin, bilgisayarların, vb. bulunduğu hassas alanlarda en iyi ürün jellerdir ancak hamam böcekleri, ortadan kaldırılması zor bir türdür. "Direnç gelişimini" önlemek için Bayer, 3 hamam böceği jelinin dönüşümlü olarak kullanılmasını tavsiye etmektedir: Bunlar, Maxforce® Original Gel, Maxforce®Fusion ve Maxforce® Gold'dur. Bu 3 hamam böceği jelinin her birinin etkin maddesi farklıdır.
  • Maxforce® Original Gel, hamam böceği jelleri arasında standart ekonomik üründür. Etkin maddesi Hydramethylnon'dur.
  • Maxforce®Fusion, pazarda bulunan en güçlü ve stabil jel yemdir. Etkin maddesi İmidacloprid'dir ve TLC teknolojisine sahiptir (yem matrisinde beslenme stimülanı).
  • Son olarak Maxforce® Gold, Bayer'in premium hamam böceği yemidir. Mükemmel bir tada sahiptir ve hızlı sonuç verir. Fipronil etkin maddesi içerir.
Bayer, "direnç gelişimini" önlemek için, 3 hamam böceği jelinin dönüşümlü olarak kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Hamam böcekleri nasıl öldürülür sorusunun cevabı Maxforce'dur!
Jel Formülasyon

Maxforce® Platin

Kullanıma Hazır Yem

Çok yetenekli hamamböceği jeli

Daha fazlası için